www.sentiment.cz
SocialTwist Tell-a-Friend

Výlety pana Broučka, tentokráte nejen do 15. století - REPRÍZA

 

Pokud vám unikla premiéra našeho obnoveného představení, zveme vás na dvě reprízy, kterými ukončíme aktuální divadelní sezónu. Obě se uskuteční v Malém vinohradském divadle (Záhřebská 21, Praha 2) v termínech:

    čtvrtek 31.5. od 19:30
    úterý 12.6. od 19:30


Vstupné: 100,- Kč (místa nejsou číslována)

Rezervace vstupenek: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (nebo prostřednictvímkteréhokoliv člena souboru)

Těšíme se na Vás!

Synopse:Také jste někdy zatoužili zažít svou vlastní cestu časem? Divadelní společnost Sentiment du fer vám tento sen pomůže splnit ve své autorské celovečerní komedii, která se přes svůj název dalece vymyká nejdivočejším představám Svatopluka Čecha. Přijmete-li naše pozvání, prožijete neuvěřitelný výlet od koruny současnosti až po kořeny lidstva. Setkáte se s magistrem Kelly, Cyrilem a Metodějem, knížetem Přemyslem, Klementem Gottwaldem a mnoha dalšími postavami české historie v dosud neodhalených příbězích, které pro vás vyzvedneme z hlubin času. Naši historicky první celovečerní hru vám představíme ve zcela novém hávu a jako bonbónek přidáme zaručený návod, jak od ženy úspěšně získat telefonní číslo.

Varování: cestování časem prostřednictvím divadelních prken je krajně nebezpečné a může trvale poškodit vaší bránici a způsobit křeče mimických svalů vytvářejících smích.

Hrají: Jan Duncan Hammer, David Ksandr, Adam Bauer, Václav "Kraken" Winter, František Kobližka, Vojtěch "Vasil" Vančura, Josef "Pytlík" Vančura, Jiří "Hugo" Olšanský, Vlastimil "Medvěd" Bauer, Alena "Johanka" Winterová, Marcela Peterová a jako speciální host Martina Čumpelíková.Technická spolupráce: Petr JedličkaScénář a režie: Jan Duncan Hammer

 

 

Twittie @DSentiment

Matthias Gallas regiment

MathisGallasRegiment
Kontaktní informace
DŠS Sentiment du fer, o. s.
IČ: 26 68 10 48
Účet: 25726369/0800
www.sentiment.cz
sídlo sdruženi:
Vojtěch Vančura
Velflíkova 4/1428, 160 75 Praha 6
e-mail: vasil@sentiment.cz
produkce divadla:
Advantage media, a.s.
Opletalova 57, 110 00 Praha 1
e-mail :produkce@sentiment.cz
© 2010 - DŠS Sentiment du fer, o.s.
all rights reserved

created and designed by Josef Vokněr