www.sentiment.cz
SocialTwist Tell-a-Friend

Jak jsme podávali daňové přiznání

Naši skalní příznivci určitě ví, že v pondělí 28.3. jsme hráli v Salesiánském divadle Stráže! Stráže!. Nechci hodnotit naše výkony, snad bych jen zmínil, že se konečně začínám zabydlovat v Lupinovi Zavonělovi a můj Lupin se stává pořádným superpadouchem :-)
Ve 4:51 v noci jsem si ale vzpomněl na superpadoucha úplně jiného kalibru. Na padoucha vedle kterého je i Lupin Zavoněl svatoušek Dvoukvítkova formátu. Vzpomněl jsem si na daňový úřad. Ano, je to smutné, ale i divadlo musí podat daňové přiznání - a potvrdil mi to i Karotka (neměl vůbec radost, že jsem s ním sdílel můj objev v tuto denní dobu).
A tak jsme se sešli. Nechtěl jsem Karotku moc uhánět, takže to bylo ve středu ráno v půl jedenácté. Našel jsem ho chudáka spícího v kanceláři - tvrdil mi, že mu tam létal vrtulník Metrostavu a hned jak odlétl, jsem přišel já (já zase nechápu, proč se nejde vyspat domů, v Bohnicích Metrostav nic nestaví) a skončila veškerá legrace. S naprostou vážností jsme vyplnili do (skoro) všech políček nuly a já jsem to odnesl na podatelnu finančního úřadu.
Ale než přijde dopis se seznamem chyb a příslušnou pokutou, protože správně se to asi vyplnit nedá, vás chci pozvat na další dvě představení, která se uskuteční 26.4 a 17.5. Předprodej opět na http://www.webticket.cz/program/dss
Tešíme se!

Read more http://straze-straze.blogspot.com/2011/03/jak-jsme-podavali-danove-priznani.html

Twittie @DSentiment

Matthias Gallas regiment

MathisGallasRegiment
Kontaktní informace
DŠS Sentiment du fer, o. s.
IČ: 26 68 10 48
Účet: 25726369/0800
www.sentiment.cz
sídlo sdruženi:
Vojtěch Vančura
Velflíkova 4/1428, 160 75 Praha 6
e-mail: vasil@sentiment.cz
produkce divadla:
Advantage media, a.s.
Opletalova 57, 110 00 Praha 1
e-mail :produkce@sentiment.cz
© 2010 - DŠS Sentiment du fer, o.s.
all rights reserved

created and designed by Josef Vokněr